NOVOROČNÍ VINNÝ OUTLET VINAŘSTVÍ VÁCLAV

Hned v úvodu nového roku jsme pro vás připravili speciální degustační kolekci vín Vinařství Václav za zvýhodněných podmínek včetně dopravy vín k vám!
Do kolekce jsme vybrali 6 různých vín, každé zastupuje jiný styl a charakter vína, ale i senzorický projev a příležitost k otevření a degustaci….

PINOT NOIR BLANC DE NOIR 2019 je zástupce lehkého až křehkého suchého vína v kategorii klaret (francouzský termín BLANC DE NOIR = bílé z tmavého, tedy synonymum pro klaret). Jde o víno, které doporučujeme k běžnému pití a degustaci a párování s lehkými pokrmy jako je např. ovocný salát a měkké nezrající a nearomatické sýry. Příjemné a pohodové „každodenní pití“ s přáteli….

SAUVIGNON BLANC 2019 zástupce středně plného suchého aromatického bílého vína a vzorek s opravdu typickou a nezaměnitelnou odrůdovou aromatikou vyzrálého černého rybízu a osvěžující chutí šťavnaté limetkové kyseliny. Versatilní gastronomické víno vhodné k bílému drůbežímu masu, k sladkovodním i mořským rybám, plodům moře, zeleninovým salátům, ale i kvalitnímu kozímu sýru.

CUVÉE ROSÉ (MER+CS) 2019 v našem výběru reprezentuje kategorii růžových vín, v tomto případě polosuchých růžovek. Jde o tzv. enologické cuvée, tedy že jde o spojení hroznů již v průběhu sběru ve vinici, a ne až hotových vín! Hodně pracná, ale zároveň i šetrná forma výroby vína, která nám zabezpečí ten nejlepší možný výsledek. Jde o dokonale vyvážené víno s elegantní aromatikou vyzrálého lesního bobulového ovoce a středně dlouhou ovocně-krémovou dochutí. Vhodné k běžnému pití/degustaci a případně si jej ušetřete na Valentýna, protože vás určitě nezklame….

STARÁ HORA BLANC 2019 je jediným vínem v našem portfoliu s vyšším zbytkovým cukrem a v této kolekci je představitelem kategorie polosladké aromatické bílé víno.  Jde o víno, které vzniklo spojením dvou vín z odrůdy Pálava z naší vinice STARÁ HORA v katastru Kurdějova. Polosladké víno s typickou odrůdovou aromatikou vyzrálého domácího ovoce a plnějším patrem a dochutí. Hodí se jak k běžnému pití a degustaci, ale rozhodně až jako jedno z posledních vín vašeho večera, ale my jej na základě vlastní zkušenosti doporučujeme k pečeným masům a ano klidně jej použijte i ke klasickému domácímu vepřo, knedlo, zelu a určitě neuděláte chybu…

PINOT GRIS 2019 reprezentant středně plného suchého bílého (nearomatického) vína. Samozřejmě že nás „šeďák“ má aroma, dokonce moc pěkné a typické odrůdové aroma, ale oproti aromatické odrůdě jako je Sauvignon Blanc jde o tzv. aromaticky neutrální odrůdu. Víno má elegantní krémově-ovocnou aromatiku s tóny vyzrálého peckového a citrusového ovoce a suché patro se středně dlouhou dochutí. Ideální kandidát k běžnému pití a degustaci ve spojení s kvalitními sýry.

RIESLING 2019 představitel plného a mohutného suchého bílého vína a jedno z našich vrcholových vín ročníku 2019! Víno, které je ve špičkové „lahvové kondici“, ale zároveň s velkým potenciálem dalšího ležení s pozitivním vývojem. Typický Riesling jak v „nose“ tak chuti vína, kde se už teď projevuje nezaměnitelným petrolejových charakterem, a hlavně pak neuvěřitelně dlouhou dochutí. Pokud jej použijete k běžnému pití a degustaci, tak se ujistěte, že bude v pořadí až jako jedno z posledních vín, protože jeho intenzita může jednoduše překrýt lehčí a tenčí vína. Vhodné jak k bílým, tak růžovým masům i se složitější tepelnou úpravou jako BBQ apod. Velké víno!

Novoroční vinný outlet

Cena kolekce vín NOVORČNÍ VINNÝ OUTLET 1350,-Kč
DOPRAVA V RÁMCI ČR ZDARMA
Nabídka platí od 11.1.-28.2. nebo vyprodání zásob.

Objednávejte ZDE

Vinařství Václav s.r.o.

Na Hradbách č. ev. 78, 693 01 Hustopeče
IČ: 04466845, DIČ: CZ04466845
společnost je vedena pod spisovou značkou C 90038 u Krajského soudu v Brně

Telefon +420 777 359 966
e-mail: obchod@vinarstvi-vaclav.cz

Andrea Teplá (provoz)
+420 606 716 869
andrea@vinarstvi-vaclav.cz

Petr Očenášek (konzultant)
+420 7764 38 451
petr@vinarstvi-vaclav.cz

Petr Vacenovský (enolog)
vaca@vinarstvi-vaclav.cz
+420 777 359 966

Tomáš Teplý (majitel)
+420 602 702 932
tomas@vinarstvi-vaclav.cz

ZÁKAZ PRODEJE ALKOHOLU
OSOBÁM MLADŠÍM 18 LET

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.